JI STILIUS NUOTAKOS

Pačios nuostabiausios moterys ir merginos, pasitikėjusios mumis. Leidusios mums prisidėti prie savo ypatingos dienos. Ačiū Jums! Mes tuo labai didžiuojamės ir vertinam.

NUOTAKŲ ATSILIEPIMAI

Talentinga tobulų suknelių kūrėja. Labai nuoširdus bendravimas, įsiklausymas į būsimos nuotakos norus, bendradarbiavimas. Padeda ir konsultuoja iškilus bėdai bet kuriuo metu (kad ir likus dienai iki šventės). Labai ačiū. Tikrai rekomenduoju!
Radvilė Griškevičiūtė
Nuo pat pirmos susitikimo akimirkos žinojau, kad rezultatas bus toks, kokio ir noriu. Siuvėja Irma labai maloni ir įsiklausanti, išpildė visus mano pageidavimus, o rezultatas net gi viršijo lūkesčius. Didžiąją savo dieną jaučiausi fantastiškai. Ačiū labai ♥ Didžiausios sėkmės!
mėlyna suknelė
Irma Smalskienė
Dėkoju už vestuvinę suknelę "Gėlė". Man ji labai patiko, bet kad sulauks tiek daug dėmesio ir pagyrų iš svečių, tikrai nesitikėjau. Rekomenduoju visoms, kas nori kažko įdomesnio ir subtilesnio nei standartas. 👌👌👌
Gintarė Reivytė
Siuvausi suknelę ir likau labai patenkinta. puikiai išpildė mano norus, labai šiltas ir malonus bendravimas. Drąsiai rekomenduoju !!!
Ugnė Noruišienė