INDIVIDUALUS SIUVIMAS

Ieškote netradicinės vestuvinės suknelės? Nerandate „tos vienintelės, ypatingos“? Kviečiame į savo studiją pasikalbėti prie arbatos puodelio, aptarti jūsų vestuvinės suknelės vizijos, pasimatuoti mūsų turimas sukneles, kad galėtumėte pajausti ir įsitikinti kas jums tinka ir patinka.
Kiekvieną suknelę kuriu pati, nuo eskizo iki paskutinio karoliuko prisiuvimo. Siekiu kokybės ir, kad klientės būtų 100% laimingos pasirinkusios mane kaip savo vestuvinės suknelės kūrėją.

„JI Stilius“ dizaino studija įsikūrus Kaune, bet mielai laukiame nuotakų iš visos Lietuvos.

mėlyna suknelė

DARBO EIGA

Pirmojo susitikimo metu aptarsime Jūsų suknelės viziją, medžiagas, siuvimo kainą. Galėsite pasimatuoti mūsų turimas sukneles, kad pamatyti kas jums tinka ir patinka. Atliksime Jūsų figūros matavimus. Sekančių susitikimų metu atliksime primatavimus, taisymus, dekoro derinimus.

Reikiamas susitikimų skaičius- labai individualus, priklauso nuo suknelės. Vienai suknelei gali užtekti dviejų susitikimų, o kitai suknelei gali prireikti gerokai daugiau primatavimų.

ATSILIEPIMAI

Talentinga tobulų suknelių kūrėja. Labai nuoširdus bendravimas, įsiklausymas į būsimos nuotakos norus, bendradarbiavimas. Padeda ir konsultuoja iškilus bėdai bet kuriuo metu (kad ir likus dienai iki šventės). Labai ačiū. Tikrai rekomenduoju!
Radvilė Griškevičiūtė
Nuo pat pirmos susitikimo akimirkos žinojau, kad rezultatas bus toks, kokio ir noriu. Siuvėja Irma labai maloni ir įsiklausanti, išpildė visus mano pageidavimus, o rezultatas net gi viršijo lūkesčius. Didžiąją savo dieną jaučiausi fantastiškai. Ačiū labai ♥ Didžiausios sėkmės!
mėlyna suknelė
Irma Smalskienė
Dėkoju už vestuvinę suknelę "Gėlė". Man ji labai patiko, bet kad sulauks tiek daug dėmesio ir pagyrų iš svečių, tikrai nesitikėjau. Rekomenduoju visoms, kas nori kažko įdomesnio ir subtilesnio nei standartas. 👌👌👌
Gintarė Reivytė
Siuvausi suknelę ir likau labai patenkinta. puikiai išpildė mano norus, labai šiltas ir malonus bendravimas. Drąsiai rekomenduoju !!!
Ugnė Noruišienė

trumpa vestuvine suknele. vestuvinei suknelei pasiuti reikalinga medziaga. vestuviniu sukneliu tendencijos 2020. boho vestuvines sukneles. tiulio fejos sukneles. ar apsimoka siutis vestuvine suknele. kur siutis vestuvine suknele. pigios vestuvines sukneles. originalios sukneles. vestuvines sukneles 2020. siuvimo kaina. kiek kainuoja pasisiuti vestuvine suknele. Kapociute vestuvines sukneles. aida kapociute sukneles. Progines sukneles. sukneliu nuoma