APIE MUS

Aš- Irma 

2008 metais baigiau bakalauro studijas Kauno Technologijų Universitete. Įgijau siuvinių dizaino ir technologijų specialybę. Studijuodama pradėjau dirbti dizainerės asistente, susipažinau su audiniais, spalvų deriniais, gaminių technologija. Vėliau dirbau drabužių konstruktore, kas padėjo pamatus mano tolimesnei draugystei su drabužių konstrukcijomis, audinių parinkimu, siuvimu. Vis labiau pasinėriau į siuvimo pasaulį. Pradėjau kurti, siūti sukneles sau, draugėm, klientėm.
Dabar gyvenu tuo. Myliu savo darbą. Kaskart eidama pro audinių parduotuves peržvelgiu naujus audinius, jie mane užburia, mintyse jau kuriu naujas sukneles. Vestuvinių suknelių siuvimas man- tarsi magija, kurios dėka nuotakos tampa deivėmis savo ypatingą dieną.

Aš- Jurgita 

2008 metais baigiau bakalauro studijas Kauno Technologijų Universitete. Po studijų dirbau interjero srityje, tad nuo aprangos šiek tiek nutolau, bet nuo meno, dizaino- ne. 

Sulaukusi vaikelio ir artėjant jo pirmajam gimtadieniui, norėjau papuošti jį savo kurtu rūbeliu. Taip, visai netikėtai, įžengiau į mažųjų šventinės aprangos kūrimą ir siuvimą. Gimtadienių aprangos siuvimas išaugo į karnavalinių kostiumėlių kūrimą. Vėliau sulaukiau prašymų pasiūti krikšto sukneles ir kostiumėlius vaikučių krikštynoms. Tad šiuo metu galiu papuošti jūsų mažuosius visoms jų svarbiausioms šventėms. 
Dabar mano pačios darbas man yra šventė, nes myliu tai ką darau ir džiaugiuosi kartu su savo klientais. O didžiausias įvertinimas tas, kad pradėję nuo pirmojo gimtadienio, klientai grįžta ir per antrąjį, trečiąjį ir kitas šventes. Taip galiu matyti ir džiaugtis, kaip auga mažieji klientai ir augti kartu su jais.